Степанов розповів, чим лікує COVID-19 вдома без сімейного лікаря

Степанов розповів, чим лікує COVID-19 вдома без сімейного лікаря
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, який захворів на COVID-19, розповів, як лікується від коронавірусної інфекції в домашніх умовах і без сімейного лікаря.

Його звернення опубліковано в Facebook.

“Жодних антибіотиків. Тільки вітамін С, D3, цинк і Аспірин Кардіо”, – говорить міністр.

Зараз, за його словами, у нього температура і всі симптоми респіраторного захворювання, при цьому відчуває він себе “терпимо”.

Степанов пояснив, у нього дружина – лікар, тому сімейного лікаря немає:

“У мене немає сімейного лікаря – в цьому не було необхідності, тому що у мене дружина лікар. Але при COVID-19 потрібен саме сімейний лікар. Тому я подзвонив на гарячу лінію, яку ми створили. Мені надали допомогу. На мій погляд – не зовсім таку, як я очікував. Але все ж мене з’єднали з лікарями, які надали поради, як мені лікуватися, які ліки приймати. Дотримуюсь повністю їхніх порад”, – додав міністр.

Також він зазначив, що дав помічникам завдання розробити процес підписання декларації онлайн.

Нагадаємо,  в Україні через погіршення ситуації з COVID-19 скасували адаптивний карантин і повернули загальнонаціональний – Кабінет міністрів повернув обмеження на масові заходи, роботу кінотеатрів і громадського транспорту.

Лікарі попередили, якщо українці продовжать ігнорувати карантин, масочний режим та дистанцію, ситуація із захворюваністю на COVID-19 не покращиться, а це в свою чергу призведе до введення протоколу сортування хворих – лікарі матимуть право рятувати не всіх.

Джерело: Народна Правда