Ситуація вийшла з-під контролю: у МОЗ підтримують локдаун

Ситуація вийшла з-під контролю: у МОЗ підтримують локдаун
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Ситуація з поширенням COVID-19 в Україні вийшла з-під контролю – локдаун можливий за двох умов.

Про це в коментарі “Обозревателю” повідомила співзасновник благодійного фонду “СВОЇ”, голова громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я Оксана Сухорукова.

Loading...

На її думку, сама по собі ситуація вже не покращиться, оскільки вона неконтрольована. У зв’язку з цим Сухорукова каже, що можна просто розтягнути цей спалах в часі і не до такої міри навантажувати лікарні: “Для цього потрібен локдаун”.

“Локдаун потрібен тільки за двох умов: якщо кисень буде проведено в лікарні і якщо буде підтримка бізнесу”, – повідомила волонтер.

Вона також нагадала, що постанова Кабінету міністрів №1099 про виділення коштів на забезпечення киснем лікарень в регіонах було прийнято урядом 11 листопада.

Медик також назвала мінімальний термін введення локдауна в Україні: “Не менш 3 тижнів”.

Нагадаємо, в Україні через погіршення ситуації з COVID-19 скасували адаптивний карантин і повернули загальнонаціональний.

Лікарі попередили, якщо українці продовжать ігнорувати карантин, ситуація із захворюваністю на COVID-19 не покращиться, а це в свою чергу призведе до введення протоколу сортування хворих – лікарі матимуть право рятувати не всіх.

У суботу-неділю, коли діє карантин вихідного дня, поліція закрила більше 2 400 суб’єктів господарювання, які продовжували роботу, не дивлячись на заборону.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...