У Путіна назвали українців націоналістами і обслуговуючим персоналом

У Путіна назвали українців націоналістами і обслуговуючим персоналом
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Ініціативу українського президента Володимира Зеленського про створення “Кримської платформи”, на базі якої планується обговорити питання повернення Криму до складу України, прокоментували в Росії. Зокрема, депутат Державної думи Михайло Шеремет пропонує створити міжнародну “платформу з деокупації України від зовнішнього управління”.

Про пише РІА Новини.

Loading...

“Київська влада виношує ідею про проведення якогось кримського саміту щодо повернення Криму, хоча я твердо впевнений, що сьогодні потрібно ставити питання про створення міжнародної платформи з деокупації братської нам України від зовнішнього заокеанського управління і порятунку країни від націоналістів, які засіли у владі”, – заявив Шеремет.

Російський депутат також стверджує, що після розпаду СРСР, Україна так і не змогла стати повноцінною самостійною державою:

“На жаль, Україну сьогодні використовують західні заокеанські сили для протистояння з Росією. Вони перетворили країну і її багатомільйонний народ на інструмент досягнення своїх корисливих геополітичних інтересів, але саме обурливе тут те, що нинішній київській владі подобається виконувати роль обслуговуючого персоналу”.

Нагадаємо, 20 жовтня Володимир Зеленський виступив зі щорічним посланням до Верховної Ради. У ньому були такі слова:

“Мир  на Донбасі і деоккупація Криму – мої ключові пріоритети. На жаль, на порядку денному Нормандського формату ніколи не було питання Криму. Але воно було, є і буде завжди в нашому порядку денному. Поки Крим залишається окупованим, а українці і кримські татари зазнають регулярних переслідувань – світ не може забути про Крим. Можна скільки завгодно постити веселі меми про гарантії безпеки Будапештського меморандуму, проте це не поверне наші території. Ми шукаємо нові дієві інструменти для цього. Повернули питання Криму в міжнародний порядок денний. Ми створюємо формат “Кримська платформа “. Це координація міжнародних зусиль щодо захисту прав кримчан і деокупації півострова. Я вже предметно обговорив цю ініціативу з представниками Європейського Союзу, Великобританії, Канади, Туреччини та іншими партнерами. Багато з них готові приєднатися і брати в ній активну участь”.

Раніше заступник постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева раніше повідомила, що окупований Крим виявився на порозі водної і екологічної кризи в зв’язку з тим, що окупанти почали проводити політику заміщення населення на півострові.

Представник президента в АРК Антон Кориневич каже, що питання водопостачання в Криму є одним з головних важелів тиску на Росію, що може змусити її звідти забратися.

Джерело: Народна Правда
загрузка...