У Варшаві з’явилися автобуси для пасажирів з COVID-19 – фото

У Варшаві з’явилися автобуси для пасажирів з COVID-19 – фото
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус

У столиці Польщі Варшаві, з’явилися особливі автобуси, які призначені для для перевезень пасажирів, з COVID-19, яким потрібна госпіталізація.

Подробиці передає ЦТС, з посиланням на Miejskie Zakłady Autobusowe (MZA).

Транспортні засоби переобладнало автобусне управління Варшави MZA. Переобладнання кожної машини обійшлося приблизно в 5 тис. злотих (близько 1,1 тис. євро).

Ці автобуси можуть використовуватися в екстрених ситуаціях. У них встановлена щільна перегородка, яка відділяє кабіну водія від салону. Також в автобусах були видалені два ряди сидінь, а на їх місці встановили сталеві конструкції для транспортування кисневих балонів.

А до пасажирських місць провели кисневі установки. Також автобуси обладнали радіоприймачем для забезпечення зв’язку між водієм і медперсоналом.

Кожен “коронавірусний” автобус розрахований на перевезення 22 пацієнтів, яких можна транспортувати сидячи.

На цих автобусах вже готові працювати 11 водіїв.

У Варшаві з’явилися автобуси для пасажирів з COVID-19 – фотоУ Варшаві з’явилися автобуси для пасажирів з COVID-19 – фото

У Варшаві з’явилися автобуси для пасажирів з COVID-19 – фото

Як ми вже розповідали раніше, кількість хворих коронавірусною інфекцією COVID-19 в Україні може зрости до 200 тисяч осіб уже до кінця листопада.

Тим часом в ВООЗ заявили, що вакцина від COVID-19 не зможе зупинити світову пандемію, а тільки зможе взяти її під контроль.

Джерело: Народна Правда