В Україні повернули загальнонаціональний карантин: що під забороною

В Україні повернули загальнонаціональний карантин: що під забороною
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

В Україні через погіршення ситуації з COVID-19 скасований адаптивний карантин і введений загальнонаціональний – Кабінет міністрів повернув обмеження на масові заходи, роботу кінотеатрів і громадського транспорту.

НАРОДНА ПРАВДА розповідає, що заборонило уряд.

На загальнонаціональному карантині заборонено:

  • масові заходи за участю більше 20 чоловік (заповнюваність більше 50% місць в театрах і кінотеатрах, громадському транспорті);
  • робота дискотек, закладів харчування з організацією дозвілля, робота після 22:00 до 7:00 ресторанів і кафе;
  • планові госпіталізації.
  • перевезення пасажирів громадським транспортом на міських, приміських, внутрішньообласних, міжобласних маршрутах у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.

У закладах громадського харчування розміщувати відвідувачів можна тільки на відстані не менше 2 метрів між місцями для сидіння за сусідніми столиками і не більше 4 осіб за столом без урахування дітей у віці до 18 років.

Рекомендується час для пенсіонерів – з 10:00 до 12:00 на об’єктах торгівлі, в органах влади.

Одночасно з цим в Україні буде діяти карантин вихідного дня.

Діє заборона на роботу ТРЦ, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів і театрів, а також проведення масових заходів. Заборонено відкривати бари, ресторани, кафе і установи розважальної сфери для відвідувачів.

При цьому працюють: продуктові магазини, аптеки, АЗС, об’єкти торгівлі засобами гігієни, ветеринарними препаратами і кормами; фінансові установи, СТО, доставка їжі. У звичайному порядку буде здійснюватися інкасація та перевезення валютних цінностей.

В Україні повернули загальнонаціональний карантин: що під забороною

В Україні повернули загальнонаціональний карантин: що під забороною

Нагадаємо, в Житомирській області COVID-19 вбив відомого хірурга.

Новий штам COVID-19 , який розійшовся по країнах Європи, став швидше передаватися і розмножуватися. Але при цьому, він не став викликати більш важкий перебіг хвороби.

 

Джерело: Народна Правда