Карантин вихідного дня: в яких областях найбільше порушували

Карантин вихідного дня: в яких областях найбільше порушували
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

У суботу-неділю, коли діє карантин вихідного дня, поліція закрила більше 2 400 суб’єктів господарювання, які продовжували роботу, не дивлячись на заборону.

Loading...

Про це повідомляється на сайті Національної поліції.

Серед них понад 1,5 тисячі підприємств торгівлі, близько 800 закладів харчування, близько 30 нічних клубів і 20 спортзалів.

За словами глави Нацполіціі Ігоря Клименка, складено майже 2000 адміністративних протоколів за порушення карантину, розпочато 9 кримінальних проваджень.

Він також підкреслив, що найбільше порушень карантину вихідного дня поліцейські зафіксували в тих регіонах, де місцева влада офіційно заявила, що відмовляється виконувати рішення Кабінету міністрів: Львівська, Дніпропетровська, Тернопільська, Черкаська, Одеська області. Крім того, також багато порушників виявили і в столиці та Київській області.

Карантин вихідного дня: в яких областях найбільше порушували

Нагадаємо, в Україні через погіршення ситуації з COVID-19 скасували адаптивний карантин і повернули загальнонаціональний – що це значить?

Лікарі попередили, якщо українці продовжать ігнорувати карантин, ситуація із захворюваністю на COVID-19 не покращиться, а це в свою чергу призведе до введення протоколу сортування хворих – лікарі матимуть право рятувати не всіх.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...