Бойовики на Донбасі провели масштабні навчання: тривожні подробиці

Бойовики на Донбасі провели масштабні навчання: тривожні подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Терористи на Донбасі на окупованих територіях Донбасу провели масштабні навчання з 9 по 15 листопада.

Як повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони, командування збройних сил Росії привернуло до них сили територіальної оборони.

“Командування ЗС РФ продовжує підвищувати бойову готовність оперативного угруповання російських окупаційних військ”, – заявляють у відомстві.

В рамках навчань особлива увага приділялася відпрацюванню забезпечення стійкості системи управління і зв’язку за рахунок розгортання нових запасних командних пунктів.

Також комісії генштабу і Південного військового округу РФ були уточнені оперативні плани застосування з’єднань і частин 1 і 2 проти Збройних сил України.

Як вдалося встановити, російські окупанти на Донбасі використовують режим припинення вогню, щоб облаштувати свої позиції в зоні проведення ООС.

Як ми вже розповідали раніше, відповідальність за висновок терористів і представників російських військ в рамках Мінських угод з окупованих територій Донбасу лежить на РФ.

Тим часом, Служба безпеки України затримала в Києві колишнього заступника командира однієї з угруповань терористичної організації «ЛНР».

Джерело: Народна Правда