Карантин вихідного дня: нардепи поскаржилися в КСУ

Карантин вихідного дня: нардепи поскаржилися в КСУ
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини/Політична правда

До Конституційного суду направили звернення із закликом перевірити на відповідність Конституції України постанову Кабміну про введення крантінних обмежень, які викликані пандемією COVID-19.

Про це повідомив нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубинський. Він також опублікував доповнення до конституційного подання з підписами народних обранців.

Карантин вихідного дня: нардепи поскаржилися в КСУ

“45 депутатів звертаються до Конституційного суду з вимогою скасувати геноцид імені Шмигаль під назвою” карантин вихідного дня”, – пише нардеп.

У поданні народні депутати просять оцінити відповідність Конституції окремих положень постанови Кабінету міністрів України від 22.07.2020 “Про введення карантину і введення посилених протиепідемічних заходів на території з широким розповсюдженням гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної SARS-CoV-2”.

Як ми вже розповідали раніше, карантин вихідного дня малоефективний, в Україні доцільніше оголосити локдаун. При цьому він все одно вже не зупинить поширення коронавірусу.

Також у МОЗ заявили, що ресторани в рамках карантину вихідного дня закривають через те, що багато заражаються по дорозі до них, в самих установах відсоток зараження невеликий.

Джерело: Народна Правда