Пенсії на картку: українців попередили про неприємний сюрприз

Пенсії на картку: українців попередили про неприємний сюрприз
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Українським пенсіонерам, які довго не користуються пенсійною карткою, доведеться проходити додаткову верифікацію.

Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.

Там уточнили, що якщо пенсійна карта не активна (гроші не будуть зніматися або витрачатися) протягом року, потрібно буде пройти процедуру верифікації (підтвердити свою особистість). Для цього потрібно буде з’явитися до відповідних органів з паспортом або іншим документом, що засвідчує особистість.

Але це буде єдиною незручністю, бо пенсійна картка повинна спростити життя українцям. Наприклад, оформити пенсію буде простіше – не потрібно буде по кілька разів вистоювати черги в банку для відкриття рахунку. Процедура відбуватиметься автоматично після звернення ПФУ або органів соцзахисту.

“Досить лише буде написати там (в ПФУ або органі соцзахисту) спеціальну заяву. Тому соціальних контактів стане менше”, – йдеться в повідомленні Telegram-каналу Міністерства соцполітики.

Як повідомлялося раніше, українці 60 років, які не запрацювали необхідний стаж, до кінця 2020 року можуть отримати спеціальну соціальну виплату – з наступного року соціальні пенсії призначати перестануть.

Валовий внутрішній продукт (ВВП) України в III кварталі 2020 року продовжує своє падіння. При цьому, темпи падіння української економіки трохи сповільнилися

Джерело: Народна Правда