Суд передумав арештовувати Януковича: подробиці скандального рішення

Суд передумав арештовувати Януковича: подробиці скандального рішення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Київський апеляційний суд має намір оголосити повний текст рішення, згідно з яким було скасовано заочний арешт  колишнього президента-втікача України Віктора Януковича. Рішення буде оприлюднено 20 листопада.

Засідання розпочнеться о 10:00, вказала прес-служба столичного суду.

Так, 16 листопада суд обмежився лише оголошенням резолютивної частини. У п’ятницю буде оголошено повний текст і мотиви, якими суд керувався при прийнятті рішення, і які статті закону були порушені слідчим суддею Печерського районного суду Києва.

“Настійно просимо утриматися від суджень щодо мотивів прийнятого рішення до проголошення повного тексту постанови Київського апеляційного суду, в якій будуть міститися обґрунтовані та мотивовані причини прийнятого рішення”, – сказано в повідомленні.

У суді також назвали необґрунтованими звинувачення в тому, що він начебто сприяє тому, щоб Янукович уникнув покарання. Відзначається, що вирок Оболонського райсуду залишився без змін.

Як ми вже розповідали раніше, Київський апеляційний суд скасував рішення про заочний арешт екс-президента Віктора Януковича у справі про розгін Майдану 18-20 лютого 2014 року.

А також, вищий антикорупційний суд відмовився заарештувати екс-президента України і втікача Віктора Януковича в рамках справи про заволодіння комплексом будівель і споруд резиденції Межигір’я.

Джерело: Народна Правда