Україна заарештувала 109 російських літаків за польоти до Криму

Україна заарештувала 109 російських літаків за польоти до Криму
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

До суду направлено клопотання про накладення арештів на 44 російські літаки, які порушили заборону на польоти до Криму.
Про це повідомляє прокуратура АР Крим та Севастополя.

Прокуратура розслідує кримінальні виробництва за фактами порушення посадовими особами іноземних авіакомпаній правил міжнародних польотів і порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію і виїзду з неї (ч. 2 ст.332-1, ст.334 та ч.1 ст.111 КК України).

Loading...

Як відомо, з березня 2014 року Україна закрила повітряний простір над окупованим півостровом Крим у зв’язку з неможливістю здійснювати нагляд за безпекою польотів при організації повітряного руху. Також для забезпечення безпеки польотів, офіційно припинено функціонування всіх аеропортів на окупованій території.

Незважаючи на це, вже наклали арешти на 109 літаків російських авіакомпаній, які здійснювали регулярні пасажирські авіаперевезення.

Як повідомлялося раніше, BMW позначила на своїх картах Крим частиною Росії. У компанії заявили, що ведуть постійну роботу по оновленню картографічних даних навігаційних систем, в тому числі з урахуванням законодавства країни/регіону, де автомобіль купується або експлуатується. Також вже надійшли Nissan і Volkswagen.

Раніше заступник постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева раніше повідомила, що окупований Крим виявився на порозі водної і екологічної кризи в зв’язку з тим, що окупанти почали проводити політику заміщення населення на півострові.

Джерело: Народна Правда
загрузка...