В Ужгороді підприємців звільнили від сплати податків

В Ужгороді підприємців звільнили від сплати податків
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини

Влада Ужгорода прийняли рішення звільнити від сплати податків підприємців, які не можуть працювати в зв’язку з введенням карантину вихідного дня.

Loading...

Подробиці повідомив мер міста Богдан Андрєєв на своїй сторінці в Facebook.

“Продовжуємо системну підтримку підприємців Ужгорода, яким вкрай складно вести діяльність у зв’язку з карантинними обмеженнями через поширення коронавірусу. Сьогодні на позачерговій сесії міськради прийняли рішення, яким на грудень звільняємо підприємців I і II груп платників, яким постановою уряду заборонено працювати, від сплати єдиного податку”, – пише мер.

Також, малий і середній бізнес звільнили від податку на землю і плати за оренду комунального майна для літніх терас і ресторанів.

“Сподіваюся, ці рішення допоможуть нашим підприємцям “утриматися на плаву” в ці нелегкі для всього світу місяці пандемії”, – заявив Андрєєв.

У той же час, міськрада Ужгороду звернувся до українського уряду, із закликом звільнити цих підприємців від сплати єдиного соціального внеску – як за себе, так і за найманих працівників. Також просять продовжити постанову про виплату допомоги на дітей ФОП.

Як ми вже розповідали раніше, карантин вихідного дня малоефективний, в Україні доцільніше оголосити локдаун. При цьому він все одно вже не зупинить поширення коронавірусу.

Тим часом, в КС направили звернення із закликом перевірити на відповідність Конституції України постанови Кабміну про введення крантінних обмежень, які викликані пандемією COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...