Новий обмін полоненими з “ЛДНР” може відбутися до 25 грудня: подробиці

Новий обмін полоненими з “ЛДНР” може відбутися до 25 грудня: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Обмін полоненими між Україною і Росією може статися до кінця 2020 року.

Про це в ефірі телеканалу “Наш” заявив представник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.

За його словами, Україна запропонувала бойовикам провести обмін до 25 грудня. Він також додав, що політичні радники почали підготовку до зустрічі “нормандської четвірки”, яка повинна відбутися в 2020 році.

Про обмін полоненими в ефірі повідомив також розповів перший президент України, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук. Він, зокрема, розповів про роботу за формулою “всіх на всіх”, яка ведеться на всіх рівнях, в тому числі і в Офісі президента України. Кравчук уточнив при цьому, що зараз йде мова про обмін 11 осіб.

Раніше глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук заявляв, що дата проведення виборів на Донбасі – 31 березень 2021 року – не є однозначною, час можна перенести.

Він також підкреслював , що війна на Донбасі – реальна, оскільки участь в ній беруть війська РФ і військова техніка країни-агресора. З цієї причини називати її громадянської – невірно.

 

Джерело: Народна Правда