Сніг з дощем і “теплі” градуси: синоптик озвучив прогноз погоди на зиму і Новий рік

Сніг з дощем і “теплі” градуси: синоптик озвучив прогноз погоди на зиму і Новий рік
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

До кінця осені температура повітря ще три рази буде опускатися до “мінусів”, також очікується сніг.

Про те, яка погода очікується в Україні до кінця листопада “Обозревателю” розповів народний синоптик Леонід Горбань.

За його словами, в Україну йде холодний циклон, який принесе з собою дощі, мокрий сніг і навіть заморозки. До кінця місяця температура ще три рази буде опускатися до “мінусів”: морози очікуються 19 – 20 листопада, 24 – 25 листопада і 28 – 29 листопада.

За розрахунками синоптика, до кінця осені середня температура вночі коливатиметься в межах – 2 – 4 градуси, а вдень підніметься не вище 4 – 6 градусів. Періодично в тандемі з дощем буде випадати невеликий сніг.

Початок зими, додав він, продовжить тенденцію листопада, але не довго. З 8 грудня в Україні очікуються морози до -10 градусів, які протримаються до середини місяця. Потім настане невелика відлига з температурою + 4 + 6 градусів, але ненадовго. З 20 чисел грудня знову очікуються морози до -10 -13 градусів зі снігом.

Кінець грудня пройде з плюсовою температурою, яку доповнить сніг з дощем – красивих і сильних снігопадів на Новий рік чекати не доводиться.

Він також додав, що морози протримаються також з середини січня до середини лютого в тих же температурних межах: від -10 до -13 градусів.

Жителів Києва та Київської області попередили про ожеледь і ожеледицю. Ці травмонебезпечні природні явища очікуються з вечора вівторка, 17 листопада і протягом всієї середи, 18 листопада через сніг, що випав.

Синоптики розповіли, що у грудні в Україні середня температура повітря очікується на рівні мінус 4 плюс 1, що наближено до багаторічних значень, однак теоретично температура може опуститися до неймовірних мінус 37 градусів.

Синоптики раніше повідомляли, що зима в Україні буде досить м’якою, проте часом спостерігатимуться періоди більш холодної погоди.

Джерело: Народна Правда