США допоможуть Україні отримати вакцину від коронавірусу

США допоможуть Україні отримати вакцину від коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

США допоможуть Україні налагодити контакти з компаніями-виробниками вакцин від COVID-19: Moderna, Johnson & Johnson, Pfizer і Novavax.

Ця домовленість була досягнута під час телефонної розмови глави Міністерства охорони здоров’я Максима Степанова з міністром охорони здоров’я і соціальних послуг США Алексом Азаром.

Loading...

США і Україна обговорили ситуацію, яка склалася навколо пандемії COVID-19, а також питання доступу України до безпечної та ефективної вакцини проти інфекції.

“Ми спілкуємося з багатьма нашими міжнародними партнерами і фармацевтичними компаніями щодо забезпечення оперативної поставки в Україну безпечної та ефективної вакцини, бо саме вона є єдиним реальним засобом протидії пандемії COVID-19. Ми сподіваємося на підтримку наших друзів з США в цьому питанні”, – підкреслив Степанов.

У США підкреслили, що отримання вакцини Україною є пріоритетом і для їх уряду. Азар пообіцяв сприяти посиленню комунікації українського Міністерства охорони здоров’я з вищевказаними компаніями-виробниками вакцин, щоб і наша країна якомога швидше змогла підписати відповідні контракти на поставку доз потенційних препаратів для боротьби з коронавірусом.

Також Алекс Азар заявив про готовність посилити співпрацю за програмами боротьби з такими інфекційними захворюваннями як кір, туберкульоз.

Як повідомлялося раніше, експерти стверджують, що карантин вихідного дня малоефективний, в Україні потрібно буде вводити локдаун.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу зафіксовано 12 496 нових випадків COVID-19. Кожен день хворіють близько 500 лікарів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...