Ці ліки не варто вживати після кави і алкоголю

Ці ліки не варто вживати після кави і алкоголю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Лікарі назвали лікарські препарати, які можуть серйозно нашкодити в поєднанні з кавою або спиртними напоями. Зокрема, фахівці підкреслюють, що цими напоями не можна запивати знеболюючі препарати. Особливу увагу варто приділити трьом препаратам, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Парацетамол

Він зменшує біль і знижує температуру. Зловживання парацетамола може привести до печінкової недостатності. Після прийому однієї-трьох таблеток цього кошти категорично забороняється пити алкоголь – так створюється зайве навантаження на печінку. На жаль, не всі знають, що парацетамол міститься в деяких досить популярних препаратах. Тому так часто відбувається передозування парацетамолом.

Нестероїдні протизапальні препарати

До них відноситься багато найменувань, і в багатьох з них міститься ібупрофен. До нестероїдних препаратів належать також ті, в складі яких є мелоксикам або кетопрофен. Якщо надлишок парацетамолу впливає на печінку, то ібупрофен небезпечний для шлунка. Доцільно приймати його після їжі або після перекусу, тому що високі дози цього препарату можуть призвести до внутрішньої кровотечі, гастриту або виразки. Якщо у вас вже є така проблема, взагалі не вживайте ібупрофен або інші подібні ліки.

Ризик виникнення таких побічних ефектів зростає, якщо людина курить, вживає алкоголь або їй більше 60 років. Ібупрофен може збільшити ризик інсульту або інфаркту. Особливо це важливо пам’ятати тим, хто вже має проблеми з серцем.

Аспірин

Він належить до нестероїдних протизапальних ліків і є найпоширенішим препаратом у багатьох країнах. Він допомагає при застуді, грипі або легкому болю. Високі дози аспірину та тривале його вживання негативно впливає на шлунок і небезпека зростає при частому вживанні кави і алкоголю. Аспірин небезпечний для дітей із застудою або іншими вірусними інфекціями. Краще не давати його людям, які не досягли 19 років. Він може спровокувати смертельну хворобу – синдром Рея.

Нагадаємо, раніше було названо продукти, які можуть замінити антибіотики. Найкраще допоможуть подолати весняну застуду три природних продукти – хрін, часник і журавлина.

Також ми писали про те, що часник моментально зміцнює імунну систему, оскільки активно стимулює вироблення лімфоцитів. Разом з тим,  сучасною медициною не доведена ефективність часникотерапії. При інфекційному захворюванні часник безсилий.

Більш того, сучасні дослідження не підтверджують і ефективність часнику для зниження холестерину.

Джерело: Народна Правда