Українець помер від COVID-19, пожертвувавши власний кисень синові

Українець помер від COVID-19, пожертвувавши власний кисень синові
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

В одній з районних лікарень від COVID-19 помер чоловік – в установі майже немає кисню і він пожертвував власний синові, який також захворів.
Про це в Facebook повідомляє волонтер Дана Ярова. За її словами, кисень пацієнтам з COVID-19 дають на 15 хвилин в день.

“Батько відмовився від своїх 15 хвилин в день на користь сина. Батько помер, сина продовжують лікувати. Тільки от не знаю, за померлого батька йому дають ще 15 хвилин кисню або вже ні”, – коментує вона.

При цьому Дана Ярова сама пережила важку форму COVID-19 і розповідає, що означає “кисень на 15 хвилин в день” для пацієнтів:

“Хто не пережив ознаки задухи під час ковіда, не зрозуміє. І я начебто як спокійно до них ставилася, і у мене був концентратор, але на підкірці все одно цей моторошний страх, що наступного разу ти можеш не вдихнути. Я задихалася настільки, що не могла розмовляти. І ще раз, це я була з концентратором. А тепер уявіть людину, яка задихається добу і йому на 15 хвилин дають подихати киснем. На 15 хвилин на добу !!!!! це, с*ко, просто гестапо, Освенцим в чистому вигляді”.

Українець помер від COVID-19, пожертвувавши власний кисень синові Українець помер від COVID-19, пожертвувавши власний кисень синові Українець помер від COVID-19, пожертвувавши власний кисень синові Українець помер від COVID-19, пожертвувавши власний кисень синові

COVID-19 продовжує «косити» українців, тільки за минулу добу зафіксовано 12 496 нових випадків. Одним з епіцентрів поширення коронавірусної інфекції стала Одеса. За словами лікарів і волонтерів, з вересня в місті спостерігається повний медичний колапс: людей не беруть в лікарні, і негласно вже працює протокол сортування.

Джерело: Народна Правда