В Україні призначили довічні виплати медикам, які перехворіли COVID-19

В Україні призначили довічні виплати медикам, які перехворіли COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Фонд соціального страхування призначив довічні виплати шести медикам після профзахворювання COVID-19. Ці виплати будуть здійснювати щомісяця.

Подробиці оприлюднила прес-служба фонду.

Розмір щомісячної виплати для кожного медика визначено індивідуально в залежності від ступеня непрацездатності та середнього доходу.

На сьогодні фонд призначив щомісячні страхові виплати, пов’язані з захворюванням COVID-19 для чотирьох медпрацівників, які мають встановлену групу інвалідності:

  • лікаря-анестезіолога з Одеської області, у якого була встановлена ​​II група інвалідності;
  • лікаря-кардіолога з Івано-Франківської області, у якого була встановлена ​​II група інвалідності;
  • лікаря загальної практики сімейної медицини з Волині, у якого була встановлена ​​III група інвалідності;
  • завідувача приймального відділення – лікаря-хірурга з Києва, у якого встановлено III групу інвалідності.

Загальна сума страхових виплат, які фонд буде щомісяця виплачувати зазначеним медичним працівникам, становить 46 тисяч 245 гривень.

А також, Фонд соцстраху призначив щомісячні страхові виплати, двом медикам, у яких встановлена ​​стійка втрата працездатності після перенесеного COVID-19:

  • старшого фельдшера – лаборанта клініко-діагностичної лабораторії з Івано-Франківської області, у якого встановлено 25% стійкої втрати професійної працездатності;
  • лікаря-терапевта з Полтавської області, у якого встановлено 10% стійкої втрати професійної працездатності.

“Загальна сума страхових виплат, які ФССУ буде щомісяця здійснювати для зазначених медичних працівників, становить 2323 гривні”, – пояснили у відомстві.

Як ми вже розповідали раніше, в одній з районних лікарень від COVID-19 помер чоловік – в установі майже немає кисню і він пожертвував свій синові, який також захворів.

Тим часом, в Європі цілі регіони і навіть країни продовжують посилювати карантин через погіршення ситуації з COVID-19 – рівень захворюваності б’ють рекорди, доходячи до критичних позначок.

Джерело: Народна Правда