Байден може зупинити будівництво “Північного потоку-2”: що про це відомо

Байден може зупинити будівництво “Північного потоку-2”: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Прихід до влади в США демократа Джо Байдена “поховає” скандальний газопровід “Північний потік-2 ” – Штати мають намір ввести санкції проти страхових і сертифікаційних компаній, які забезпечують роботу російських судів на прокладання газопроводу.

Про це йдеться в статті Bild.

Видання нагадує, що демократи і республіканці однаково негативно налаштовані до завершення робіт на газопроводі. Це підтверджує американський фахівець з енергетичної безпеки Алан Райлі, який заявив, що нові санкції змусять “Газпром” довго шукати сертифікаційні компанії.

Райлі також вказав, що головна мета Джо Байдена – повністю зірвати будівництво газопроводу. Його адміністрація може запропонувати Німеччині “великий пакет з питань безпеки”, який передбачатиме заміну російського газу поновлюваними ресурсами за невеликими цінами.

Після перемоги Джо Байдена на президентських виборах в США Москва перейде в число головних ворогів Вашингтона. Такий прогноз дав політолог, голова Центру глобальних інтересів у Вашингтоні Микола Злобін.

В Україні закрили кримінальне провадження щодо Джо Байдена, яке було розпочато за заявою екс-генпрокурора Віктора Шокіна.

Джерело: Народна Правда