COVID-19 вбиває людину кожні 17 секунд в Європі

COVID-19 вбиває людину кожні 17 секунд в Європі
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

У Європі кожні 17 секунд від коронавірусної інфекції COVID-19 вмирає одна людина. Про це свідчать дані Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Loading...

Таку заяву зробив директор європейського бюро ВООЗ Ханс Клюге, зазначено на сайті ВООЗ.

Він розповів, що тільки за тиждень з 9 по 15 листопада від COVID-19 померли понад 29 тисяч пацієнтів. Клюге підкреслив, що за останні два тижні смертність в Європі зросла на 18%.

Станом на 19 листопада COVID-19 в Європі заразилися приблизно 16 млн чоловік, з яких 355 тисяч випадків – летальні. На Європу припадає 28% світових випадків захворювання і 26% смертей.

Також в ВООЗ відзначили, що в ряді європейських країн системи охорони здоров’я перевантажені. У Франції реанімаційні відділення вже заповнені на 95%, а в Швейцарії – повністю на 100%.

Раніше глава ВООЗ заявив, що системи охорони здоров’я в Європі і Америці виявилися на межі колапсу.

Як ми вже розповідали раніше,британські та канадські вчені виявили чотири нових симптоми, які можуть бути раннім свідченням наявності COVID-19. Такими симптомами виявилися – кон’юнктивіт, сплутаність свідомості і стомлюваність.

Також сообщла, що жінка з підозрою на COVID-19 вчинила самогубство, вистрибнувши з вікна в терапевтичному відділенні міської лікарні в Запоріжжі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...