Мороз і сильний вітер: синоптик прогнозує візит справжньої зими в Україні

Мороз і сильний вітер: синоптик прогнозує візит справжньої зими в Україні
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Погода в п’ятницю, 20 листопада, буде вганяти в депресію – місцями можливі дощі з мокрим снігом і сильний вітер. При цьому буде холодно.

Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Loading...

Швидкість вітру завтра очікується на рівні 10 метрів на секунду. Днем в Харківській і Луганській областях температура повітря до мінус 2, в Закарпатській області – плюс 3-5 градусів, в Криму – до плюс 7 градусів.

Додамо, народний синоптик Леонід Горбань розповів “Фактам”, що до кінця листопада очікуються ще два періоди потепління:

“Мінусові  температури можливі протягом шести днів листопада. Так, за моїми розрахунками, морози в Україні будуть 19 і 20 листопада, потім 24 і 25 листопада, а також 28 і 29 листопада. Листопад принесе і шість відносно теплих днів, коли температура повітря підніметься до плюс 2-4 градусів. Потепління прогнозую на 21-23 листопада і 25-27 листопада “.

Синоптик також додав, що в останній місяць року, грудні, в Україні очікується два морозних періоду: з 8 по 14 грудня (мінус 9-11 градусів) і з 18 по 28 грудня (мінус 10-13 градусів). На День святого Миколая, 19 грудня, можливий навіть сніг, адже температура повітря опуститься до мінус 13 градусів.

“В цілому ж снігопади очікуються з 18 по 20 грудня і з 27 по 28 грудня”, – попередив Горбань.

Раніше народний синоптик Леонід Горбань повідомляв, що до кінця осені температура повітря ще три рази буде опускатися до «мінусів», також очікується сніг.

Синоптики розповіли, що у грудні в Україні середня температура повітря очікується на рівні мінус 4 плюс 1, що наближено до багаторічних значень, однак теоретично температура може опуститися до неймовірних мінус 37 градусів.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...