Обмін полоненими під загрозою зриву: бойовики озвучили ультиматум

Обмін полоненими під загрозою зриву: бойовики озвучили ультиматум
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Бойовики “ЛДНР” озвучили ультиматум, виконання якого зробить можливим обмін полоненими на Донбасі. Вони вимагають узгодження дорожньої карти реалізації мінських угод в Тристоронньої контактній групі.

Loading...

Таку заяву зробила представник окупаційної влади в окремих районах Донецької області Дарина Морозова. Також вони вимагають схвалення дорожньої карти Верховною Радою.

За її словами, на сьогодні переговори про обмін полоненими заблоковані.

“Щоб відновити діалог і досягти конструктиву, сторонам конфлікту необхідно узгодити документ, в якому буде міститися механізм розблокування переговорів і підтвердження прихильності мінським угодам”, – стверджує Морозова.

Раніше в Україні заявляли, що наполягають на проведенні обміну полоненими в режимі “всіх на всіх” до 15 грудня. Пізніше був названий термін до католицького Різдва.

Як ми вже розповідали раніше, Тристороння контактна група узгодила чотири нові точки розведення сил і засобів на Донбасі .

Тим часом, ТКГ взяла за основу український план дій по Донбасу для подальшої роботи і стабілізації обстановки на окупованих територіях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...