Помер, віддавши кисень синові: Степанов спростував скандальну історію в одній з лікарень Київської області

Помер, віддавши кисень синові: Степанов спростував скандальну історію в одній з лікарень Київської області
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов спростував інформацію про чоловіка, який, як повідомляли волонтери, помер від COVID-19, віддавши свій кисень синові.

В ефірі телеканалу “Україна 24” глава відомства повідомив, що мова йде про 3-ї міську лікарню Білої Церкви в Київській області.

І Степанов стверджує, що головний лікар цієї лікарні інформацію про проблеми з киснем заперечує:

“Ми розбираємося в кожному такому випадку, тому що по ним в ЗМІ формується думка про систему охорони здоров’я, яка не перебуває у належному стані … Головний лікар цієї лікарні повністю спростовує цю інформацію. Ця лікарня має 130 ліжок для хворих на COVID-19, з яких 84 обладнані киснем, і, по-моєму, 71 пацієнт в цій лікарні перебуває під киснем”.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов також заявив , що житомирські лікарі зробили все можливе, щоб врятувати викладача Ольгу Грабар, яка померла від COVID-19 на апараті ШВЛ. Він також стверджує, що в лікарні, де вона померла, є достатня кількість кисню. Сама Ольга Грабар напередодні смерті опублікувала в Facebook «крик про допомогу» – за її словами, в реанімації лікарні немає кисню, і їй за добу його відключали вісім разів.

Як повідомлялося раніше, одним з епіцентрів поширення коронавирусной інфекції стала Одеса. За словами лікарів і волонтерів, з вересня в місті спостерігається повний медичний колапс – в лікарню не потрапити, пацієнти б’ються за кисень і негласно вже працює протокол сортування.

Джерело: Народна Правда