Смертельні пожежі на Луганщині: причиною могла стати недбалість ДСНС

Смертельні пожежі на Луганщині: причиною могла стати недбалість ДСНС
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Слідчі Державного бюро розслідувань встановили нові причини, які могли призвести до масштабної пожежі в Луганській області.

Подробиці повідомляє прес-служба ДБР. Напередодні слідчі з прокурорами провели обшуки в головному управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій в Луганській області:

“В ході проведених обшуків виявлено та вилучено ймовірні знаряддя злочину, а також документи та інші предмети, що мають доказове значення для кримінального провадження”.

За версією слідства, однією з головних причин масштабних пожеж було системне розкрадання палива під керівництвом ГУ ДСНС в Луганській області – не був сформований належний резерв пально-мастильних матеріалів та пожежні автомобілі не змогли оперативно виїхати на місце пожежі.

За допомогою приладів для корекції одометрів автомобілів систематично проводилися маніпуляції з пробігом спецтехніки, так завищували реальний пробіг автомобілів, а паливо розкрадали.

У ДБР констатують: “Корупційні дії посадових осіб ДСНС привели до загибелі людей, знищення споруд, будинків і лісових масивів”.

Нагадаємо, в лісових пожежах загинули 11 осіб.

Раніше глава Нацполіціі Ігор Клименко повідомляв, що пожежі в Луганській області могли статися через потрапляння снаряда з боку бойовиків.

 

 

Джерело: Народна Правда