Кисень є: Степанов прокоментував смерть житомирського викладача, яка писала про його нестачу

Кисень є: Степанов прокоментував смерть житомирського викладача, яка писала про його нестачу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що житомирські лікарі зробили все можливе, щоб врятувати викладача Ольгу Грабарь, яка померла від COVID-19 на апараті ШВЛ. Він також стверджує, що в лікарні, де вона померла, є достатня кількість кисню.

Про це він заявив в Facebook.

Loading...

“Що стосується тієї жінки, яка пішла з життя через COVID-19, яку не вдалося врятувати нашим медпрацівникам: вона перебувала в досить важкому стані в лікарні, була переведена в реанімацію, в палату інтенсивної терапії, перебувала потім на апараті ШВЛ, на високопотоковом кисні, була заінтубірованная. Але, на жаль, ускладнення, яке дає вірус, крім того, супутні захворювання, які були у цієї жінки, не дали можливості врятувати їй життя “, – говорить глава Міністерства охорони здоров’я.

Він також стверджує, що в Житомирській лікарні №1 є кисень і всі пацієнти отримують належне лікування: “Міністерство охорони здоров’я відразу відреагував, розібрався в ситуації. Повідомлялося, що ніби там не вистачає кисню і кисень дають не всім, не вистачає ліжок з підведеною киснем: на сьогоднішній день в цій лікарні киснем забезпечені 106 ліжок. Крім того, в лікарні зараз перебувають 67 пацієнтів, які мають потребу в кисні і всім його подають “.

Нагадаємо, Ользі Грабар було всього 39-років. За кілька днів до своєї смерті вона опублікувала в Facebook “крик про допомогу” – за її словами, в реанімації лікарні немає кисню, і їй за добу його відключали вісім разів.

Кисень є: Степанов прокоментував смерть житомирського викладача, яка писала про його нестачу

Як повідомлялося раніше, одним з епіцентрів поширення коронавирусной інфекції стала Одеса. За словами лікарів і волонтерів, з вересня в місті спостерігається повний медичний колапс – в лікарню не потрапити, пацієнти б’ються за кисень і негласно вже працює протокол сортування.

Діти, які контактують з хворими COVID-19 батьками, можуть набути імунітет до інфекції, не відчуваючи при цьому важких симптомів інфекції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...