У директора музею Революції Гідності провели обшук: всі подробиці

У директора музею Революції Гідності провели обшук: всі подробиці
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У директора Музею Революції Гідності Ігоря Пошивайло провели двогодинний обшук у ході якого вилучили жорсткий диск з історією створення музею.

Loading...

Подробиці повідомляє УНІАН.

“Вони шукали документи, пов’язані зі спорудженням меморіалу Героїв Небесної сотні”, – сказав він.

За словами чиновника, всі документи щодо будівництву меморіалу знаходиться у генпідрядника.

“Вилучили мій приватний носій – жорсткий диск, на якому я зберігаю всю історію створення музею ще від громадської ініціативи Музей Майдану – Музей Свободи. І дуже дивно було, тому що це теж з одного боку не є законним, оскільки в постанові написано про вилучення документації, пов’язаної з фінансовою діяльністю, а електронні носії до кінця не є документацією”, – сказав він.

Також, Пошивайло пояснив ситуацію зі звинуваченням правоохоронцем тим, що меморіал ще не побудований і на нього накладено арешт. Саме з цієї причини підрядник нібито не може відзвітувати, оскільки він повинен був здати вже готовий об’єкт.

Відзначимо, що згідно з даними прокуратури, Музей перерахував підряднику 111,6 млн грн на будівництво, яке повинно було завершитися в серпні 2019 року, але нічого зроблено не було, а більше 100 млн зникло.

Тому, керівництво музею та фірми підозрюють у зловживаннях.

Як ми вже розповідали раніше, колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян, в будинок якого прийшли з обшуком співробітники ДБР, озвучив причину візиту правоохоронців.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...