Вчені назвали чотири ранніх симптоми COVID-19

Вчені назвали чотири ранніх симптоми COVID-19
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Британські і канадські вчені виявили чотири нових симптоми, які можуть бути раннім свідченням наявності COVID-19 . Такими симптомами назвали – кон’юнктивіт, сплутаність свідомості і стомлюваність.

Loading...

Подробиці передає видання Express.

Так, перший із симптомів – проблеми зі шлунком. Кожен п’ятий заражений COVID-19 зазначає наявність шлункових проблем. У числі гастроентерологічних симптомів виділяють втрату апетиту, нудоту, блювоту і біль у шлунку.

“Ці симптоми не обов’язково означають, що у пацієнта коронавірус”, – вважає лікар з Університету Альберти Мітч Вілсон.

Однак він закликав не ігнорувати ці прояви.

Ще одна ознака інфікування COVID-19 – кон’юнктивіт. Як вважають в Американській академії офтальмології, він зустрічається рідко – приблизно в 3% випадків.

“Вірус може поширюватися при дотику до рідини з очей інфікованої людини або від предметів, в яких знаходиться рідина”, – пояснили вчені.

Третій симптом коронавиірусу – сплутаність свідомості. Дослідники з Імперського коледжу в Лондоні стверджують, що вона може тривати до декількох місяців після одужання і відноситься до числа когнітивних наслідків.

Ще одним симптомом COVID-19 вчені назвали стомлюваність. Згідно з даними дослідників Трініті коледжу в Дубліні, вона зустрічається приблизно у 50% хворих COVID-19 і може зберігатися до десяти тижнів.

Як ми вже розповідали раніше, жінка з підозрою на COVID-19 вчинила самогубство, вистрибнувши з вікна в терапевтичному відділенні міської лікарні в Запоріжжі.

Тим часом, ВООЗ виступає категорично проти закриття шкіл в рамках боротьби з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...