Як відрізнити COVID-19 від грипу: лікар озвучила ключовий фактор

Як відрізнити COVID-19 від грипу: лікар озвучила ключовий фактор
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Інфекціоніст, медичний експерт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Катерина Булавінова озвучила ключовий фактор, який відрізняє COVID-19 від грипу, і закликала без потреби не вживати антибіотики.

Про це розповіла в ефірі телеканалу 1+1 .

Loading...

Лікар попередила, кількість людей, які потребують госпіталізації, зростатиме, оскільки почався сезон грипу, але сприяти раціональній госпіталізації може пульсоксиметрія:

“І ви ніколи в житті не відрізните одного пацієнта від іншого, а тому будь-який пацієнт з високою температурою і різними симптомами буде вам потенційно здаватися грипом, коронавірусом чи грипом з коронавірусом. Але нагадую всім, що через те, що місць в лікарнях не багато і госпіталізація повинна бути раціональною, то головне при госпіталізації – пульсоксиметр, тобто рівень кисню в крові. Якщо у людини цей рівень 92 – це за українським протоколом, то він вже повинен бути госпіталізований і отримувати кисневу підтримку “.

Вона також зазначила, що пересічні українці і навіть деякі лікарі продовжують використовувати “фуфломіціни” або антибіотики, які не лікують ані грип, ані коронавірус, замість того, щоб виміряти рівень кисню в крові і почати, в разі необхідності, кисневу терапію.

Українські лікарі масово і необґрунтовано призначають пацієнтам з COVID-19 антибіотики, що в подальшому може призвести до катастрофи.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано 13 357 нових випадків COVID-19 – це новий антирекорд. Також померло рекордне число людей за добу.

Лікар-анестезіолог, президент Асоціації анестезіологів України Сергій Дубров запропонував людям, які не вірять в COVID-19, помирати вдома.

Джерело: Народна Правда
загрузка...