До кінця року від COVID-19 помруть 33 тисячі українців: експерти озвучили тривожний прогноз

До кінця року від COVID-19 помруть 33 тисячі українців: експерти озвучили тривожний прогноз
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Україні до кінця року від COVID-19 можуть померти від 17 до 33 тисяч чоловік навіть за умови дотримання карантину вихідного дня.

Про це йдеться в презентації моделювання Київської школи економіки “Аналіз поточної ситуації та моделювання сценаріїв поширення захворювання COVID-19”.

Loading...

Юрій Ганіченко, старший дослідник департаменту економіко-політичних досліджень Київської школи економіки, керівник ключових проектів, каже, що були розглянуті три сценарії дії карантину вихідного дня.

“Зелений” – 17 тисяч смертей за умови негайного введення локдауна по всій території України. Він найоптимістичніший, однак, на думку експертів, малоймовірно в нинішніх умовах;

“Жовтий” – 26 тисяч смертей, можливі за умови, що карантин вихідного дня спрацює;

“Чорний” – 33 тисячі смертей від COVID – відіграється, якщо існуючий карантин не спрацює. Максимальне навантаження на лікарні можлива в грудні 2020 року.

“Ми рекомендуємо розширити обмеження, які діють нині як «карантин вихідного дня», на будні і вихідні дні. Тільки це дозволить взяти під контроль поширення коронавірусу. Обмеження необхідно супроводжувати пакетом економічної підтримки для бізнесу та громадян. Рішення про вихід із карантину має ухвалюватися щодо кожної області окремо за індикаторами, але не раніше, ніж через 1 місяць після запровадження національного карантину. Після виходу регіону із карантину на його території застосовується модель адаптивного карантину, що діяла в країні з 01 по 12 серпня 2020 року”, – дають свої рекомендації фахівці.

До кінця року від COVID-19 помруть 33 тисячі українців: експерти озвучили тривожний прогноз

Нагадаємо, лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров попередив, що COVID-19 перестав вважатися захворюванням людей похилого віку. Молоді люди без супутньої патології все частіше стають жертвою тяжкого перебігу COVID-19, навіть є летальні випадки.

Всесвітня організація охорони здоров’я не рекомендує використовувати препарат «Ремдесівір» для пацієнтів з COVID-19 незалежно від тяжкості захворювання.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...