Молоді та спортивні люди все частіше стають жертвами COVID-19: лікар

Молоді та спортивні люди все частіше стають жертвами COVID-19: лікар
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

COVID-19 перестав вважатися захворюванням людей похилого віку. Молоді люди без супутньої патології все частіше стають жертвою тяжкого перебігу COVID-19, навіть є летальні випадки.

Про це повідомив лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров.

Loading...

Він спростував один з головних міфів про COVID-19 – про те, що госпіталізації або навіть реанімації потребують тільки люди пенсійного віку.

“Десь в кінці літа і першій половині вересня тяжкий перебіг у тих пацієнтів, з якими я стикаюся, і які знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії, був у людей 70. На сьогоднішній день, буквально останні 1,5 місяці величезна кількість пацієнтів молодого віку з тяжким перебігом COVID-19, які в тому числі потребують ШВЛ. На сьогоднішній день в моєму відділенні 2 пацієнта, які перебувають на ШВЛ, одному з них 35 років, другому – 46. Абсолютно без супутьої патології – вони були здоровими до COVID-19. Або вірус змінюється, або умови його протікання, мені важко сказати – це питання, напевно, до експертів-вірусологів. Однозначно можу сказати, що на сьогоднішній день 50 на 50 – 50% людей відносно молодого віку, 50% – 60 з тяжким перебігом та з додатковими патологіями. Якщо навіть я сам раніше говорив, що COVID-19 не страшний молодим, вони не потребують госпіталізації, то сьогодні впевнено можу сказати, що це вже не так “, – цитує його верифікований Міністерством охорони здоров’я Telegram-канал “Коронавірс_інфо”.

В Україні вперше зафіксовано 14 575 нових випадків COVID-19 за добу. Захворіли в тому числі 549 дітей та 613 медпрацівників.

У ВООЗ підрахували, що в Європі кожні 17 секунд від коронавірусної інфекції (COVID-19) вмирає одна людина.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...