На базі санаторіїв в Україні розгорнуть COVID-госпіталі: подробиці

На базі санаторіїв в Україні розгорнуть COVID-госпіталі: подробиці
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

В Україні можуть розгорнути госпіталі для пацієнтів з COVID-19 на базі санаторіїв. Дану ініціативу почнуть реалізовувати в найближчі тижні.

Loading...

Таку заяву зробив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

За його словами, місцева влада повинна сконцентруватися на санаторіях в разі нестачі лікарень для перепрофілювання під лікування пацієнтів з COVID-19.

“У деяких регіонах дійсно лікарні перепрофілювати неможливо. Ми відпрацьовуємо два шляхи. Перший – це санаторії. МОЗ оцінив, скільки грошей потрібно витратити на технічне оснащення та ремонти в санаторіях і палацах спорту. З’ясувалося, що санаторії дешевше”, – відзначив Тимошенко.

Він також підкреслив, що ОДА доручили спочатку сконцентруватися на лікарнях.

“А якщо їх не вистачає – на санаторіях. Якщо немає санаторіїв, – тоді дивимося спортзали і все інше. Думаю, що в найближчі тижні будуть зроблені кілька госпіталів вже не на базі лікарень”, – резюмував політик.

Як ми вже розповідали раніше, чай на основі шавлії і перилли може пригнічувати активність розвитку коронавірусної інфекції COVID-19.

Тим часом, в Туреччині влада країни ввела комендантську годину через зростання захворюваності коронавірусом. При цьому, іноземним громадянам його дозволили не дотримуватися.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...