У Німеччині лікаря підозрюють у вбивстві пацієнтів з COVID-19

У Німеччині лікаря підозрюють у вбивстві пацієнтів з COVID-19
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

У німецькому місті Ессен затримано лікаря університетської клініки, який підозрюється в умисному вбивстві двох пацієнтів з COVID-19.

Loading...

Подробиці повідомляє прес-служба місцевих правоохоронних органів. Лікар університетської клініки Ессена був затриманий 18 листопада.

Поліція підозрює, що медик навмисно і протизаконно вводив тяжкохворим пацієнтам медикаменти на останній стадії їх життя, які привели до негайної смерті.

В результаті дій лікаря померли двоє чоловіків 47 і 50 років. Вони померли 13 і 17 листопада. Пацієнти проходили лікування у підозрюваного і перебували на момент введення препаратів “в дуже критичному стані”.

Місцева поліція вже створила комісію з розслідування вбивства, медик поміщений в місця попереднього ув’язнення. Лікар працював в установі з лютого 2020 року.

Він уже дав свідчення у одній з смертей, заявивши, що своїми діями хотів припинити “страждання пацієнта і його рідних”.

Як ми вже розповідали раніше, в Туреччині влада країни ввела комендантську годину через зростання захворюваності коронавірусом. При цьому, іноземним громадянам його дозволили не дотримуватися.

Тим часом, в Україні можуть розгорнути госпіталі для пацієнтів з COVID-19 на базі санаторіїв. Дану ініціативу почнуть реалізовувати в найближчі тижні.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...