У центрі Києва в лікарні повісилася пацієнтка з COVID-19

У центрі Києва в лікарні повісилася пацієнтка з COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

COVID-19 досить серйозне захворювання, яке залишає за собою не тільки “видимі” ускладнення, як задишка наприклад, так і “невидимі”: проблеми з психікою або так званий постковідний синдром – проблеми з пам’яттю, апатія, депресія і суїцидальні думки. Тільки в Києві низка самогубств через коронавірус поповнилася новим пацієнтом.

“Стран” з посиланням на власні джерела пише , що трагедія сталася в лікарні №12, де повісилася 78-річна жінка з COVID-19.

У четвер, 19 листопада, медики виявили на п’ятому поверсі медустанови, де лікуються хворі з підтвердженим діагнозом коронавірус, тіло 78-річної пацієнтки в петлі. Допомогти їй вже було неможливо.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група. Поліція почала розслідування за ст.115 КК України – “Умисне вбивство”. В даний час правоохоронці опитують персонал, але через специфіку інфекційного відділення, а також ризик захворіти COVID-19, проведення слідчих дій вкрай важко.

На даний момент відомо, що передумов про наявність криміналу в тому, що трапилося немає. Тому основною версією розглядається самогубство, ймовірно через хворобу.

Жінка з підозрою на COVID-19 вчинила самогубство , вистрибнувши з вікна в терапевтичному відділенні міської лікарні в Запоріжжі.

Головний лікар медичного центру «Біокурс» Тарас Жиравецький каже , що Україна тільки розганяється по добовій захворюваності COVID-19, але вже зараз офіційну статистику Міністерства охорони здоров’я можна множити на 5.

Джерело: Народна Правда