Україна приєдналася до санкцій проти Білорусі

Україна приєдналася до санкцій проти Білорусі
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Україна ввела санкції проти Білорусі після фальсифікації результатів виборів президента, а також через порушення прав людини в цій країні.

Прес-служба Європарламенту повідомляє , що санкції ввели сім країн-партнерів ЄС: Україна, Норвегія, Ісландія, Північна Македонія, Албанія, Ліхтенштейн і Чорногорія.

Loading...

Крім того, через фальсифікації на виборах президента Білорусі і застосування насильства до демонстрантів Латвія, Литва та Естонія додали до списку санкцій 28 білоруських чиновників. Під санкції, зокрема, потрапили: міністр інформації Ігор Луцький, міністр спорту і туризму Сергій Ковальчук, його заступник Михайло Кравець та інші посадові особи з органів внутрішніх справ і юстиції, профспілок і державних ЗМІ.

Як відомо, Естонія, Латвія і Литва не визнають перемогу Олександра Лукашенка на президентських виборах. Під їх санкції потрапили вже більше 150 білоруських чиновників.

Як повідомлялося раніше, на думку секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данилова, Російська Федерація може ввести війська в Білорусь, де не припиняються протести проти влади. 

Також повідомлялося, що Білорусь з 1 листопада закриває кордони для іноземців.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...