ВООЗ не рекомендує лікувати хворих на COVID-19 “Ремдесівіром”

ВООЗ не рекомендує лікувати хворих на COVID-19 “Ремдесівіром”
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Всесвітня організація охорони здоров’я не рекомендує використовувати препарат “Ремдесівір” для пацієнтів з COVID-19 незалежно від тяжкості захворювання.

Про це йдеться на сайті ВООЗ.

Експерти підкреслюю, зараз “немає доказів того, що “Ремдесівір” покращує стан пацієнтів”.

Дослідження ефективності “Ремдесівіра” стартували 15 жовтня. Провели 4 незалежних випробування, в ході яких аналізували дані більш ніж 7 тисяч пацієнтів. У підсумку експерти дійшли висновку, що ліки не надають значного впливу на виживаність людей з COVID-19, потребу в штучній вентиляції легень, час одужання і інші показники.

Рекомендації ВООЗ проти використання препарату були розроблені у співпраці з некомерційною організацією Magic Evidence Ecosystem Foundation (MAGIC).

ВООЗ не рекомендує лікувати хворих на COVID-19 “Ремдесівіром”

Нещодавно Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США дозволив використовувати противірусний препарат “Ремдесівір” для лікування пацієнтів з виявленою коронавирусной інфекцією.

Незважаючи на те, що навіть українське МОЗ зазначає, що «Ремдесівір» потрібно використовувати тільки в крайньому випадку, почали розподіляти по українським лікарням.

Джерело: Народна Правда