У Німеччині лікаря підозрюють у вбивстві пацієнтів з COVID-19

У Німеччині лікаря підозрюють у вбивстві пацієнтів з COVID-19
Автор Марія Петренко в Новини

У німецькому місті Ессен затримано лікаря університетської клініки, який підозрюється в умисному вбивстві двох пацієнтів з COVID-19 .
Подробиці повідомляє прес-служба місцевих правоохоронних органів. Лікар університетської клініки Ессена був затриманий 18 листопада.
Поліція підозрює, що медик навмисно і протизаконно вводив тяжкохворим пацієнтам медикаменти на останній стадії їх життя, які привели до негайної смерті.
В результаті дій лікаря померли двоє чоловіків 47 і 50 років. Вони померли 13 і 17 листопада. Пацієнти проходили лікування у підозрюваного і перебували на момент введення препаратів «в дуже критичному стані».
Місцева поліція вже створила комісію з розслідування вбивства, медик поміщений в місця попереднього ув'язнення. Лікар працював в установі з лютого 2020 року.
Він уже дав свідчення у одній з смертей, заявивши, що своїми діями хотів припинити «страждання пацієнта і його рідних».
Як ми вже розповідали раніше, в Туреччині влада країни ввела комендантську годину через зростання захворюваності коронавірусів. При цьому, іноземним громадянам його дозволили не дотримуватися.
Тим часом, в Україні можуть розгорнути госпіталі для пацієнтів з COVID-19 на базі санаторіїв. Дану ініціативу почнуть реалізовувати в найближчі тижні.

Loading...
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...