Ukraina.ru: Віктор Медведчук не допустить зовнішнього управління Україною

Ukraina.ru: Віктор Медведчук не допустить зовнішнього управління Україною
Автор Желізняк Олександр в Новини

Скандал навколо Конституційного Суду призвів до того, що Зеленський розтратив останній кредит довіри своїх виборців. І при цьому опозиція отримала можливість продемонструвати виборцю свої сильні сторони. Зокрема, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук, показав, що не допустить в Україні зовнішнього управління. Про це йдеться в статті експерта з питань українсько-російських відносин Ростислава Іщенко на сайті « Україна.ру».

Політолог зазначив, що останнім часом Зеленський активно займається вирішенням своїх проблем, наплювавши на інтереси виборців, по крайній мірі, в такому світлі ситуацію бачить електорат.

Loading...

«Проблема Зеленського в тому, що його сутичка з Конституційним судом справедливо розглядається українськими виборцями як його особиста справа, далеке від їх (виборців) інтересів. Він просто розтратив кредит довіри і повернути його вже не в змозі», – пише« Україна.ру ».

На думку Іщенка, невиграшних позиція Зеленського в конституційному скандалі ще більше підкреслила безпорадність Президента на тлі лідерів опозиції.

«Коломойський показав американцям, що може в Україні ламати будь-які їхні плани. Медведчук показав українському антифашистському електорату, що може ефективно боротися з елементами системи зовнішнього управління », – цитує видання політолога.

Раніше голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук заявляв , що політична криза, викликана антиконституційними діями Президента Зеленського і його оточення, багато в чому спровокована прямим тиском сил, які здійснюють зовнішнє управління Україною, і прагнуть всіма силами знищити незалежність судової системи і зробити її кишеньковою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...