Коронавірус “душить” Чехію: в країні зафіксовано найвищий рівень смертності

Коронавірус “душить” Чехію: в країні зафіксовано найвищий рівень смертності
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Чехія є країною, де станом на 23 листопада, спостерігається найвищий рівень смертності від COVID-19 на кожні сто тисяч населення.

Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на Міністерство охорони здоров’я країни.

Loading...

Статистика показує, що за останні 14 днів найбільше смертей від коронавируса в Євросоюзі в перерахунку на 100 тисяч осіб зареєстровано в Чехії – 23,4. На другому місці Бельгія з показником 22,1, на третьому – Болгарія (17,2), на четвертому – Польща (14,3), а на п’ятому – Словенія (14,0).

Напередодні в Чехії зафіксували ще 3 187 нових випадків COVID-19. При цьому добова захворюваність падає.

За даними сайту американського університету Джона Хопкина, в Чехії з початку пандемії захворіли захворіли 492 263 осіб, померло – 7 196 осіб.

Нагадаємо, в Сумській області біля входу в лікарню раптово померла 63-річна Любов Юрченко, у якій можливо було COVID-19. Трагедія сталася в Путивлі 18 листопада. Зараз рідні жінки звинувачують в халатності сімейного лікаря, але медик виправдовується, зазначаючи що підозрювати щось серйозне причин не було, а коли пацієнтці стало зовсім погано, місць в лікарні вже не було.

Як повідомлялося раніше, в Україні 10 945 нових випадків COVID-19 за добу. Захворіли в тому числі 491 дітей та 447 медпрацівників.

 

Джерело: Народна Правда