Локдаун буде: у “Слузі народу” озвучили одну умову

Локдаун буде: у “Слузі народу” озвучили одну умову
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Україні введуть локдаун, якщо інші обмежувальні заходи не допоможуть зупинити зростання захворюваності на COVID-19 .

Таку заяву в ефірі телеканалу “Україна 24” зробив народний депутат від фракції “Слуга народу”, представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Василь Мокан.

Loading...

За його словами, локдаун доречний при такій добовій захворюваності, з якої вже не впорається система охорони здоров’я: “Постійно ці цифри називаються, остання, яку озвучив міністр охорони здоров’я, – це 30 тисяч. Хоча це, на мою думку, дуже високий показник захворюваності”.

Мокан також підкреслив, що поки мета карантину вихідного дня досягнута. Незважаючи на те, що збільшується ліжковий фонд, збільшуються потужності системи охорони здоров’я, продовжує зростати кількість госпіталізацій: “Мета карантину вихідного дня – стабілізувати це зростання. Але якщо через деякий час кількість хворих і госпіталізацій значно зросте, опція повного локдауна повинна розглядатися”.

Вчені повідомили, що імунітет до COVID-19 мають мільйони людей, у яких які раніше не діагностували Коронавірусние інфекцію. Ці люди мають захисні Т-клітини, які сформувалися у них від перенесених раніше аналогічних вірусів застуди.

Влада міського округу Маньчжурія (автономний район Внутрішня Монголія, Китай) оголосили локдаун після виявлення двох осіб з COVID-19.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...