Милованов призначений радником керівника Офісу президента Єрмака

Милованов призначений радником керівника Офісу президента Єрмака
Автор Марія Петренко в Новини

Тимофій Милованов призначений позаштатним радником керівника Офісу Президента України. Про це повідомляється на сайті президента України.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у 2019-2020 роках Тимофій Милованов призначений радником керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака поза штатом.

Loading...

«Сподіваюсь, що мої знання будуть корисними керівництву України», – зазначив ексміністр.

Милованов народився 1975 року. Закінчив Київський політехнічний інститут (менеджмент) у 1997 році та Києво-Могилянську академію за спеціальністю «економічна теорія» у 1999-му. 2004 року здобув науковий ступінь доктора філософії з економіки (PhD з економіки) в Університеті Вісконсин-Медісон (США). Викладав у європейських та американських вишах. 7 липня 2016 року Верховна Рада України обрала Тимофія Милованова до Ради Національного банку, з жовтня 2016-го він був заступником голови Ради НБУ.
Милованов працював в уряді за часів прем’єрства Олексія Гончарука. Разом з його Кабміном в березні цього року він був відправлений у відставку. Також Милованов залишається почесним президентом Київської школи економіки.

Раніше Тимофій Милованов заявляв про необхідність додаткової емісії гривні у випадку локдауну.

Нагадаємо, вчора, 21 листопада, Тимофій Милованов підтвердив, що працює радником Андрія Єрмака.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...