Що буде з зарплатами українців: економісти дали прогноз

Зарплати українців зросли і продовжують зростати, але набагато повільніше, ніж два-три місяці тому

Що буде з зарплатами українців: економісти дали прогноз
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В Україні, де Пенсійний фонд України проводить перерахунок виплат у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму , істотно сповільнилося зростання заробітної плати. При цьому економісти очікують, що тенденція до уповільнення зростання заробітків збережеться.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в матеріалі ” Сьогодні “.

Фахівці відзначають, що зростання виплат все ж продовжиться, так так не усунуто головна причина підвищення заробітків – трудова міграція.

Одночасно з цим відомо, що бюджетникам в грудні збільшать оклади у зв’язку з перерахунком тарифної сітки після зростання з 1 грудня соціальних стандартів.

“Рівень життя підвищився у тих, хто сьогодні заробляє більше 15 тисяч гривень, а таких усього один працівник з шести. У решти – він знизився. Розшарування українського суспільства за рівнем доходів збільшилася, і цей тренд буде наростати”, – попередив член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

Як повідомлялося раніше, комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендував парламенту відхилити законопроект, який знижував пенсійний вік для жінок.

Джерело: Народна Правда