Ситуація на Донбасі: 23 листопада бойовики дотримувалися “тиши”

Ситуація на Донбасі: 23 листопада бойовики дотримувалися “тиши”
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 23 листопада на Донбасі не було зафіксовано жодного порушення режиму повного припинення вогню з боку проросійських бойовиків. Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил на сьогоднішній день залишається повністю контрольованою.

Loading...

Подробиці повідомляє прес-служба штабу ООС.

“Українські захисники сумлінно виконують завдання за призначенням і в повному обсязі дотримуються домовленості, які вступили в дію 27 липня”, – зазначено в повідомленні.

Також, жоден український військовий не постраждав.

“У смугах відповідальності наших бригад спостерігається тиша. У той же час військовослужбовці Об’єднаних сил пильності не втрачають і готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки”, – інформує штаб ООС.

Як ми вже розповідали раніше, з початку перемир’я на Донбасі 27 липня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала в цілому 2492 порушення режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях. Серед них – 988 вибухів, а також 1369 черг і пострілів.

А також, президент України Володимир Зеленський мав намір змінити Конституцію заради припинення війни на Донбасі, але зробити це він так і не наважився.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...