У мільйонів людей є імунітет до COVID-19: вчені здивували відкриттям

У мільйонів людей є імунітет до COVID-19: вчені здивували відкриттям
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Імунітет до COVID-19 мають мільйони людей, у яких раніше не діагностували Коронавірусние інфекцію. Ці люди мають захисні Т-клітини, які сформувалися у них від перенесених раніше аналогічних вірусів застуди.

Loading...

Про це йдеться в результатах дослідження Public Health England, повідомляє The Telegraph.

Як відомо, Т-клітини необхідні для того, щоб вбивати інші клітини людини, які вже інфіковані коронавірусів, щоб вони не могли заразити інші. Антитіла і інші частини імунної системи не можуть проникнути до вірусу, коли він уже інфікував організм.

Дослідження, яке проводили в червні серед 2847 британських медиків, поліції і пожежників, показало, що 25% з них мали високий рівень Т-клітин, які розпізнають COVID-19.

Це більше, ніж аналогічні дослідження про антитіла, які проявляли не більше 6% позитивних результатів COVID-19.

За оцінкою експертів відділу біостатистики Кембриджського університету, 7,37 млн людей вже заразилися коронавірусів і відповідно можуть мати імунітет. У той же час дослідження Public Health England каже, що пропорція людей з імунітетом може бути насправді вище і дорівнює 14 мільйонам людей і більше.

До цих пір більшість дослідників звертали більше уваги на антитіла, які нейтралізують вірус до того, як він потрапляє в клітини організму. У порівнянні з цим, Т-клітини проникають саме в ті клітини, які вже інфіковані вірусом і вбивають їх.

“Дослідники підкреслили важливість того факту, що жодна людина з високим рівнем Т-клітин не заразитися COVID-19 протягом наступних чотирьох місяців, що дозволяє зробити висновки, що працює саме ця частина імунної системи і вона є ефективним захисним фактором. Вони також виявили , що тільки половина з тих, у кого був високий показник Т-клітин, мали також будь-які ідентифіковані антитіла проти COVID-19, з чого вчені роблять висновки, що один вид імунітету може існувати без іншого “, – цитує статтю” Кореспондент ” .

Доктор Пітер Райтор-Сміт з Oxford Immunotec, компанії, яка розробила Т-клітинний тест говорить: “Мається на увазі, що є група людей, які захищені від COVID-19, але не мають антитіл”.

Дослідники припускають теорію, що антитіла дуже швидко зникають з організму після того, як людина вилікувався від коронавируса, тоді як Т-клітини діють довше. А інша теорія полягає в тому, що у людей залишається імунітет після зараження аналогічними коронавірусами, такими як ті, що викликають застуду, навіть якщо вони ніколи не хворіли COVID-19.

Влада міського округу Маньчжурія (автономний район Внутрішня Монголія, Китай) оголосили локдаун після виявлення двох осіб з COVID-19.

Відзначимо, в Україні 10 945 нових випадків COVID-19 за добу. Захворіли в тому числі 491 дітей та 447 медпрацівників.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...