Україна хоче взяти кредит в 300 млн на подолання наслідків COVID-19

Україна хоче взяти кредит в 300 млн на подолання наслідків COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Коронавірус/Новини

Україна має намір звернутися за отриманням 300 млн доларів кредиту МБРР для подолання наслідків епідемії коронавірусної інфекції COVID-19.

Loading...

Таку заяву зробив представник Кабміну в Раді Василь Мокан на своїй сторінці в Facebook.

Так, український уряд схвалив проект розпорядження президента про делегацію України для участі в переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

У документі передбачається визнання за доцільне залучення позики від МБРР для реалізації інвестиційного проекту Друге додаткове фінансування, спрямоване на подолання наслідків пандемії COVID-19 і залучити 300 млн доларів для проекту Модернізація системи соціальної підтримки населення України.

“Позика надасть можливість уряду залучити додаткові кошти для поліпшення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні”, – пише чиновник.

Що планується:

  • введення надзвичайних грошових трансфертів для осіб і домогосподарств, які втратили роботу або джерела доходу за пандемії COVID-19;
  • підтримки бідних домогосподарств за допомогою існуючої в країні Програми державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  • зміцнення систем і інститутів надання соціального захисту для поліпшення реагування в майбутньому.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні введуть локдаун, якщо інші обмежувальні заходи не допоможуть зупинити зростання захворюваності COVID-19.

Тим часом, через COVID-19 ситуація в багатьох українських лікарнях – критична: реанімації переповнені, апарати штучної вентиляції легенів в дефіциті, лікарі працюють на межі можливостей.

Джерело: Народна Правда