Вакцина від COVID-19 від AstraZeneca буде більш доступною бідним країнам

Вакцина від COVID-19 від AstraZeneca буде більш доступною бідним країнам
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Британська вакцина від COVID-19 AstraZeneca буде більш доступна для бідних країн, ніж вакцини інших компаній. Це стане можливим за рахунок того, що дана вакцина виявилася менш вимогливою до умов зберігання і виявилася дешевшою в виробництві.

Loading...

Подробиці повідомляє The Guardian.

Так, вакцину від коронавірусу AstraZeneca можна транспортувати і зберігати до півроку в стандартних умовах охолодження – при температурі від +2 до +7. Крім того, її вартість становитиме приблизно 3 фунти стерлінгів (4 долари). Це в кілька разів дешевше, ніж пропонують Pfizer/BioNTech і Moderna.

При цьому, згідно з результатами випробувань, ефективність вакцини все ж може досягати 90% при більш низькій концентрації у першій дозі. Хоча результати на перший погляд виявилися дещо гіршими ніж у Pfizer і Moderna, вчені наполягають на непорівнянність, оскільки Оксфорд і AstraZeneca вакцинували людей в легкій і серйозної стадії COVID-19.

Крім того, вакцина AstraZeneca показала високу ефективність як у літніх, так і у молодих людей.

Як ми вже розповідали раніше, в Китаї майже мільйон людей отримали щеплення експериментальної вакциною від COVID-19 виробництва національної фармацевтичної групи Sinopharm.

Також стало відомо, ціна однієї дози вакцини від коронавірусної інфекції виробництва американської фармкомпанії Moderna буде коливатися від $ 25 до $ 37.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...