ВООЗ назвала дату третьої хвилі COVID-19 в Європі

ВООЗ назвала дату третьої хвилі COVID-19 в Європі
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Європа може зіткнутися з третьою хвилею коронавірусу на початку наступного року.

Loading...

Про це попереджає спецпредставник Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо коронавірусу Девід Набарро, повідомляє швейцарська газета Solothurner Zeitung.

Набарро впевнений, що Європа “проспала” літо, коли взяли під контроль першу хвилю. Реакція була неповноцінною. Наприклад, на його думку, зараз Швейцарія приймає недостатні заходи.

“Завдання багатьох західноєвропейських країн – знову взяти вірус під контроль, не вводячи карантин. Тому що це дуже грубий інструмент. За нього доводиться платити високу ціну”, – зазначив він.

На думку Набарро, зараз в Європі буде непросто налагодити відстеження контактів, тестування і ізоляцію, що хворих. Він вважає, що потрібно створити повністю нову систему боротьби з захворюванням.

У приклад чиновник ВООЗ привіт Азію, де “дотримуються правил поведінки, ускладнюючи вірусу життя”:

“Вони дотримуються дистанції, носять маски, ізолюються в разі поганого самопочуття, уважно дотримуються вимог гігієни, миють руки, очищають поверхні, захищають найуразливіші групи”.

Вчені заявили, що імунітет до COVID-19 мають мільйони людей, у яких раніше не діагностували коронавірусну інфекцію. Ці люди мають захисні Т-клітини, які сформувалися у них від перенесених раніше аналогічних вірусів застуди.

Народний депутат від фракції «Слуга народу», представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Василь Мокан попередив , що в Україні введуть локдаун, якщо інші обмежувальні заходи не допоможуть зупинити зростання захворюваності COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...