Життя людини найдорожче на світі: Прості українці звернулися до Медведчука з проханням домовитися з РФ про виробництво вакцини від коронавірусу

Життя людини найдорожче на світі: Прості українці звернулися до Медведчука з проханням домовитися з РФ про виробництво вакцини від коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини

Епідемія коронавірусу продовжує набирати обертів в країні. Кількість хворих щодня збільшується практично на тисячу осіб. За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, в Україні заповненість лікарень для хворих коронавірусом становить 52%. Однак лікарі в регіонах стверджують, що ці цифри далекі від реальності. А експерти прогнозують, що в гіршому варіанті, вже через кілька місяців Україна може повторити сумний досвід Італії, де від коронавірусу померли десятки тисяч людей.

Поки уряд лякає українців введенням локдауна – тобто, жорсткого карантину, намагається обнадіяти туманними заявами про опрацювання якогось “плану Б“, і сподівається на не менш туманні перспективи отримання іноземної вакцини від ковіду, наші співгромадяни продовжують вмирати. При цьому вже найближчим часом Україна могла б отримати російську вакцину від коронавірусу, якби на те була б політична воля. Адже про це вже домовився з президентом Росії Володимиром Путіним голова політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук. Однак влада продовжує наполегливо ігнорувати можливість порятунку українців. 

Loading...

Втім, на сьогоднішній день в Україні зростає кількість людей, які хотіли б убезпечити своє здоров’я за допомогою російської вакцини від коронавірусу. І все більше наших співгромадян звертаються до Віктора Медведчука з проханням домовитися з Росією про виробництво вакцини. Так, з відкритим листом про це до голови політради “Опозиційної платформи – За життя” вже звернулися голова СКМ Олександр Потьомкін, заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко і академік Анатолій Пешко. Про це ж просять Віктора Медведчука і звичайні українці в передачі “Чуємо кожного”.

Всі українці, які спілкувалися з журналістами заявили, що для них не має ніякого значення країна-виробник вакцини. Головне-щоб вона допомагала людям. 

“Не має значення, аби вона (вакцина – ред.) допомагала людям, була реально хорошою, без побічних ефектів, звідки вона прийде. Здоров’я людей не має меж”, – заявили українці.

“Аби це для здоров’я було добре. А країна значення не має. Це не політика, це здоров’я людей, життя. А життя будь – якої людини найдорожче на світі”, – додали вони.

Нагадаємо, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат України Віктор Медведчук на початку жовтня, в рамках візиту до Москви зустрівся з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і обговорив з ним можливість поставки в Україну вакцини від коронавірусу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...