“Головне-життя і здоров’я людей!”. Українці готові щепитися російською вакциною від коронавірусу

”Головне-життя і здоров’я людей!”. Українці готові щепитися російською вакциною від коронавірусу
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Поки нинішня влада імітує боротьбу з епідемією коронавірусу, українці самі шукають шляхи для забезпечення безпеки свого здоров’я. І наші співгромадяни розуміють, що найбільш ефективний і швидкий вихід для України в нинішній ситуації – скористатися вакциною, розробленою в Росії. Про це також розповіли українці, які були опитані в рамках передачі “Чуємо кожного”.

Loading...

Жителі нашої країни акцентують увагу на тому, що країна – виробник вакцини, яка допоможе побороти коронавірус і зменшити кількість смертей, – не важлива. Головне, щоб вона допомогла.

“Мені здається, абсолютно все одно, з якої країни. Головне, щоб допомогла людям”, – каже мешканка Ужгорода.

“Не має значення, звідки вона прийде, аби вона допомагала людям, була реально хорошою, без побічних ефектів. Здоров’я людей не має меж”, – вторить їй мешканка Краматорська.

 “Якщо є можливість отримати ефективну вакцину, то треба її закуповувати. Є категорія людей, які готові заплатити за цю вакцину. І я, наприклад, можу собі це дозволити”, – зазначає житель Києва.

“Якби вакцина була, ми б всі нею прищепилися, вся моя сім’я, всі мої знайомі. І країна походження значення не має. Головне – життя і здоров’я людей!”- підкреслює одеситка.

Вони закликали голову політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука домовитися з Росією про виробництво вакцини в Україні.

Простих українців підтримали і відомі співгромадяни. Так, з відкритим листом до голови політради “Опозиційної платформи – За життя” вже звернулися голова СКМ Олександр Потьомкін, заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко і академік Анатолій Пешко

Нагадаємо, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат України Віктор Медведчук на початку жовтня в рамках візиту до Москви зустрівся з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і обговорив з ним можливість поставки в Україну вакцини від коронавірусу.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...