Кисень віддали іншій пацієнтці: в Україні сталася ще одна страшна смерть від COVID-19

Кисень віддали іншій пацієнтці: в Україні сталася ще одна страшна смерть від COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Незважаючи на заяви глави Міністерства охорони здоров’я Максима Степанова про те, що в українських лікарнях немає проблем з киснем, триває низка смертей, викликана саме цією причиною. Так, напередодні пацієнтка з COVID-19 померла через півтори години після того, як її маску з киснем віддали іншій інфікованій, яка перебувала в більш важкому стані.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Леся Литвинова. При цьому вона не уточнила, де і коли сталася трагедія.

За словами Литвинової, про смерть жінки їй повідомила донька загиблої: “Вона сказала, що маску зняли з неї, так як іншій жінці гірше, нижче кисень, ніж у неї. Вона сказала, щоб ми не дзвонили їй, вона постарається заснути”.

Вранці чоловікові пацієнтки зателефонували з лікарні і повідомили про смерть.

Кисень віддали іншій пацієнтці: в Україні сталася ще одна страшна смерть від COVID-19 Кисень віддали іншій пацієнтці: в Україні сталася ще одна страшна смерть від COVID-19 Кисень віддали іншій пацієнтці: в Україні сталася ще одна страшна смерть від COVID-19

Раніше Максим Степанов також заявив , що житомирські лікарі зробили все можливе, щоб врятувати викладача Ольгу Грабар, яка померла від COVID-19 на апараті ШВЛ. Він також стверджує, що в лікарні, де вона померла, є достатня кількість кисню. Сама Ольга Грабар напередодні смерті опублікувала в Facebook «крик про допомогу» – за її словами, в реанімації лікарні немає кисню, і їй за добу його відключали вісім разів.

Степанов також спростував інформацію про чоловіка, який, як повідомляли волонтери, помер від COVID-19, віддавши свій кисень синові.

 

Джерело: Народна Правда