Трамп заявив, що його адміністрація готова передати справи Байдену

Трамп заявив, що його адміністрація готова передати справи Байдену
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Адміністрація служб загального призначення, яка займається питаннями зміни президента, повідомила Джо Байдена , що готова почати процес передачі повноважень.

Про це повідомляє Reuters .

Loading...

Чинний президент США Дональд Трамп дозволив чиновникам Адміністрації служб загального призначення на чолі з Емілі Мерфі почати процес передачі влади.

Додамо, після того, як представники штату Мічиган затвердили Байдена переможцем у своєму штаті, Трамп в Twitter написав, що рекомендує Емілі Мерфі і її команді «зробити те, що необхідно щодо першочергових протоколів»:

«Я хочу подякувати Емілі Мерфі з Адміністрації за її відданість нашій країні … Ми продовжимо нашу боротьбу, і я вірю, що ми переможемо».

Таким чином, в понеділок, 30 листопада, Байден отримає доступ до всіх ресурсів, в яких раніше йому відмовляли через юридичних проблем з визначенням переможця виборів.

 Як повідомлялося раніше, Джо Байден вже визначився , кого призначить на пост держсекретаря США.

Також повідомлялося про те, що прихід до влади в США демократа  Джо Байдена «поховає» скандальний газопровід «Північний потік-2» – Штати мають намір ввести санкції проти страхових і сертифікаційних компаній, які забезпечують роботу російських судів на прокладання газопроводу.

 

Джерело: Народна Правда